O spoločnosti

O spoločnosti

Chyžbet je rodinná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí takmer 30 rokov. Počas tejto doby sme sa zamerali na vývoj, ktorého výsledkom je vysoká kvalita našich výrobkov, a tým aj dôvera našich zákazníkov. Našu ponuku neustále rozvíjame, aby sme vyhoveli požiadavkám moderného trhu a najnovším trendom.

Spoločnosť Chyžbet je jedným z najznámejších výrobcov nielen klasických, ale aj moderných a ušľachtilých zámkových dlažieb. Naša ponuka zahŕňa najširší a jedinečný výber palisád v krajine. Tiež ponúkame bohatú zbierku štýlových betónových plotov, cestných a stavebných doplnkov a kanalizačných systémov.

O spoločnosti

30

rokov na trhu

clock

6

pobočiek

location
viac ako

3000

ponúkaných výrobkov

icon
viac ako

300

zamestnancov

person icon

Ponúkame jedinečný, inovatívny, patentovaný fasádny izolačný systém – polyuretán-betónové panely FRONTERM. Takáto široká škála produktov umožňuje našim váženým klientom komplexne realizovať investičné projekty.

Aby sme čo najlepšie uspokojili potreby našich klientov, neustále investujeme do rozvoja. Okrem výrobného závodu v Turanoch na Slovensku sa náš sortiment vyrába v Charsznicy a Chyžnom v Poľsku. V roku 2020 sme spustili aj nový výrobný závod v Krakove.  Ďalej máme podnikové sklady v Novom Targu a Krakove.

Spolupracujeme s najväčšími stavebnými a cestnými spoločnosťami, ako aj s distribútormi zámkových dlažieb a betónového sortimentu.

Ponuku spoločnosti Chyžbet charakterizuje výroba mimoriadne širokej škály farieb zámkovej dlažby, jedinečného výberu palisád výšky 25 až 150 cm a systému monolitických šachtových dien z betónu SCC, v prípade potreby s obkladom taveným čadičovými doskami.

Neustály technologický rozvoj realizujeme prostredníctvom projektov dotovaných z európskych fondov. Zárukou najvyššej kvality našich výrobkov sú skúsenosti, používanie moderných výrobných liniek a neustály dohľad nad výskumom. Máme dve vlastné, moderne vybavené betónové laboratóriá.

DOPRAVA

DOPRAVNÉ služby

Našim klientom ponúkame prepravné služby na najvyššej úrovni. Máme veľké nákladné vozidlá, 24 tonové návesy – plachtové, otvorené aj s hydraulickou rukou. Vďaka tomu sme schopní zabezpečiť rýchlu a úplne bezpečnú prepravu našich výrobkov k našim zákazníkom nielen na Slovensku, ale aj v Poľsku. Naše logistické oddelenie navyše ponúka špedičné služby najvyššej kvality.

Spoločnosť poskytuje rýchlu a úplne bezpečnú prepravu svojich výrobkov nielen na Slovensku, ale aj vrámci Európskej únie. Logistické oddelenie navyše ponúka špedičné služby najvyššej kvality.

Ponúkame

  • Špedičné služby na celom Slovensku, a tiež aj v Poľsku
  • Zabezpečenie tovaru počas prepravy
  • Dodanie tovaru podľa dohodnutého termínu
  • Profesionálne vykladanie
  • Rozličné druhy návesov
  • Skúsenosti s prepravou tovaru
  • Profesionalita
  • Efektívne a komplexné služby
DOPRAVA

CHYŽBET

Zo života spoločnosti

Partneri

Naši obchodní partneri

pdf icon

cenník produktov

pdf icon

cenník stočného

map

kde kúpiť naše produkty