Výrobky


Pri zariaďovaní interiérov vysnívaného rodinného domu treba pamätať aj na okolie domu. Medzi populárne a obľúbené materiály na úpravu plôch súkromných pozemkov patria mnohé druhy dlažieb, chodníkové dlažby a palisády. S ich pomocou sa dá vykonať estetický a súčasne trvácny povrch exteriérovej plochy, ktorý vydrží po celé roky.

ČO SA DÁ POSKLADAŤ Z DLAŽOBNÝCH KOCIEK?

Tento materiál je mimoriadne všestranný, pretože dlažbu môžete položiť na vlastnom stavebnom pozemku v rôznej forme.

Materiál sa môže použiť na pokládku chodníkov, príjazdových ciest do garáže aj pokladanie ciest okolo pozemku. Dlažobné kocky aj chodníkové a terasové dlažby sú vysoko odolné voči poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vďaka mimoriadne širokej ponuke farieb dlažieb môžete okolo domu vytvoriť rôzne dekoračné vzory. Ako doplnok a zároveň ohradenie od zelených plôch slúžia palisády, ktorými môžete vyznačiť jednotlivé zóny v záhrade a okolo obytného domu.

 

MODERNÁ CHODNÍKOVÁ A TERASOVÁ DLAŽBA

Naše produkty ako chodníková a terasová dlažba sú ideálnym dizajnérskym materiálom, dostupné v najrozmanitejších farebných variáciách a rôznorodou štruktúrou.

Naše produkty sa osvedčia nielen pred budovami v industriálnom štýle, ale aj rustikálnom či modernom štýle. Chodníkové a terasové dlažby si aj postupom času do značnej miery zachovávajú svoju farbu a vo väčšine prípadov majú protišmykové vlastnosti. Naši zamestnanci Vám radi poradia pri výbere vhodných produktov z nášho sortimentu.

pdf icon

cenník produktov

pdf icon

cenník stočného

map

kde kúpiť naše produkty