Vo fotogalérii sú zobrazené realizácie s použitím výrobkov dostupných v sortimente spoločnosti Chyžbet. Takéto fotografie sú vynikajúcim podkladom pre rôzne inšpirácie, napr. pre geometriu usporiadania chodníka, jeho farebnosť alebo štruktúru. Ku každej prezentácii je priložený zoznam použitých materiálov, ktorý uľahčuje nájdenie tej časti sortimentu, ktorej použitie umožňuje dosiahnuť požadovaný efekt.

Príklady projektov využívajúcich výrobky spoločnosti Chyžbet

Tu nájdete fotografie s príkladmi použitia výrobkov, ako sú dlažobné kocky (Antico, Kolormix, klasické a vymývané), palisády a schody Cios skalný, fasádne dosky a ďalšie.
Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam môžeme navrhnúť priestorové riešenia, ktoré harmonicky spájajú rôzne výrobky zo sortimentu spol. Chyžbet. Všetky dostupné výrobky sú inšpirované prírodnou estetikou a vyznačujú sa starostlivo vybranými farbami. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zapadnú do svojho okolia a budú vhodne ladiť, aby pôsobili príťažlivo.

Objavte naše inšpirácie pre terénne úpravy

Vďaka dostupnosti vzorových projektov skupiny Chyžbet sa môžete presvedčiť, koľko atraktívnych projektov môžeme vytvoriť s použitím výrobkov nášho sortimentu. Pozývame vás, aby ste si pozreli našu galériu pre inšpiráciu. Nájdete tu aj zoznam materiálov použitých v danom projekte – typ dlažby, palisád, fasád, schodov a ďalších výrobkov.

Vysoká úroveň estetiky a kvality prevedenia

Sme si vedomí, že vizuálne vlastnosti by mali ísť ruka v ruke s vysokou úrovňou odolnosti materiálov. Preto vám predstavujeme realizácie, v ktorých boli použité výrobky z ponuky spol. Chyžbet, pretože spájajú estetiku a odolnosť. Pozrite si prezentácie a zistite, ktorá z nich najlepšie zodpovedá vašej predstave o terénnych úpravách.
Fotografie uvedené v našej galérii sú neoceniteľným zdrojom inšpirácie pre tých, ktorí hľadajú nápady na estetické a funkčné prostredie súkromného domu, reštaurácie, hotela, obchodného zariadenia alebo iného miesta. Pri každom z uvedených predmetov je vhodné dbať na to, aby sa používali výrobky, ktoré sa budú vyznačovať úhľadným vzhľadom a dobrým technickým stavom aj v prípade intenzívneho používania a pôsobenia nepriaznivých vonkajších faktorov.

Galéria inšpirácií – spol. Chyžbet

Ak vás zaujíma, aké sú možnosti terénnych úprav na súkromnom pozemku alebo v okolí verejnej budovy – pozývame vás pozrieť si fotografie na tejto stránke. Dali sme si záležať na rôznorodosti inšpirácií, pokiaľ ide o vedúcu estetiku, aby sme predstavili čo najviac možností použitia výrobkov z našej ponuky.
Nájdete tu realizácie spol. Chyżbet s klasickou estetikou, ktoré dokonale zapadnú do takmer každej budovy bez ohľadu na jej charakter. Predstavujeme však aj trochu neobvyklejšie možnosti, ktoré zaujímavým spôsobom kombinujú rôzne materiály a vytvárajú pútavé vzory.
Ak máte akékoľvek otázky alebo vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať a my vám poskytneme viac informácií.

 

pdf icon

cenník produktov

pdf icon

cenník stočného

map

kde kúpiť naše produkty